Stovykla pirmakursiams

2017-07-21

Sveikas gyvas, būsimas kolega!

Architektūros ir Statybos fakultetai tau meta iššūkį! Taip, taip.. Žinome, kad šiais metais tau jų ir taip nestinga, tačiau mes taip pat žinome, kad gailėsiesi, jei nepriimsi dar vieno iššūkio! Mes tave kviečiame susipažinti su būsimais grupiokais, kursiokais, sužinoti daugiau apie tavo studijų programą ir fakultetą. Ir viskas iš pirmų lūpų! Pačių tikriausių studentų, kurie jau išgyveno tai, kas dar tavęs laukia! Be viso to, tu taip pat patirsi nuostabiausias akimirkas su savo naujais draugais!

Kas?

Architektūros ir Statybos fakultetų rengiama stovykla pirmakursiams.

Kur?
Vilniaus Gedimino technikos universiteto poilsio ir sporto bazėje Aukštadvaryje.

Kada?
rugpjūčio 15-17 d.

Kaip patekti?
Registruokis liepos 25-27 dienomis, 8:00 – 17:00 val., VGTU centriniuose rūmuose (Saulėtekio al. 11) priėmimų metu, pirmame aukšte.

Kokia kaina?
25 €: 15€ išankstinis užstatas pervedamas į sąskaitą (teirautis fakulteto studentų atstovybės), 10€ grynais susimokama prieš pat stovyklą, vietoje. Yra galimybė pervesti visą sumą iš karto.

Kas įeina į kainą?

  • Kelionė į Aukštadvarį ir atgal;
  • Maitinimas;
  • Apgyvendinimas;
  • VGTU marškinėliai;
  • Pramogos ir neužmirštamas laikas!

!!! Svarbu!!!    #SURVIVAL ne šiaip sau pavadinimas. Turėk tinkamą aprangą ir ją papildančių aksesuarų. Tai paliekame tavo lakiajai studentiškai vaizduotei. Kūrybingiausi gaus ko nusipelno.

Daugiau informacijos sužinosi priėmimų metu!

Turi klausimų? Kreipkis į Studentų atstovybę, maloniai į juos atsakysime!

 

VGTU SA – už studentišką rytojų!

Rašyti komentarą